Корзина
+380 (67) 184-84-34
Интернет магазин UNIS-SHOP
Корзина

Отзывы о компании UNIS-SHOP

  • Олександра Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Арина Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Світлана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Владимир Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Карина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Ірина Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Товаром задоволена.

  • Олександра Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Светлана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Марина Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    Замовляла олівець Vivienne Sabo у даних продавців перший раз ще у 24 році, на укр пошту . Посилка як виявилось десь загубилась , я відписала продавцю , на що мені сказали вирішуйте питання з поштою, сходила на укр пошту сказали десь ділась, чекайте , мене це не влаштувало ,бо чекати невідомо скільки я не готова ! Через 2 тижні приходить посилка я від неї відмовилась, бо вже була не актуальна!Замовлення було без предоплати , тому продавці почали дуже яро возмущатися ,що я не забрала посилку через 2 тижні 🤯.
    Ось мені знову потрібен олівець , у мого продавця немає нажаль мого кольору в наявності і я знову випадково замовляю у них . Тут мені пишуть ,що замовлення спочатку оформлене , потім пишуть ми не зможемо вам відправити без передоплати ,бо вчора забрали повернення ваше .Я вибачаюсь ,зараз 9.12.25 рік а замовлення попереднє було в 24 році, як його могли забрати вчора я не розумію ?! Я кажу окей , я вас пригадала , не потрібно мені нічого, я замовлю у інших продавців . Почали скидати мені мої відгуки , яка я погана , не забираю посилки 🤣 я кажу якщо товар не якісний я маю все забирати і я що одні олівці можу тільки замовляти тут? Ну одним словом продавець неадекватний!! Не рекомендую цього продавця! І як підсумок я вже замовила у іншого продавця олівець і все чудово їде до мене!

  • Роман Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Якість добра. Рекомендую.